دپارتمان تخصصی مهندسی صنایع

پژوهش موسسه‌ای است که تنها دپارتمان تخصصی مهندسی صنایع کشور در حوزه آموزش عالی در آن دایر است.

با توجه به نیاز روزافزون جامعه به تحصیلات تکمیلی، و نیاز به خدمات آموزشی در حوزه‌های تخصصی، و خلا محسوس خدمات تحصیلات تکمیلی مناسب در زمینه مهندسی صنایع، دپارتمان مهندسی صنایع پژوهش برای پاسخگویی به این نیاز شکل گرفت. در صدر اهداف این دپارتمان ارائه خدمات با کیفیت در خدمات مکمل آموزش عالی مهندسی صنایع برای موفقیت دانشجویان و دانش آموختگان کشور است. از نقاط قوت اصلی این دپارتمان ارتباط مستمر با اساتید برتر و دانشکده‌های قطب در این حوزه و تمرکز در حوزه‌ی مهندسی صنایع است.

نکات قابل توجه در مورد دپارتمان تخصصی مهندسی صنایع:

1- دپارتمان قوی ترین مرکز برگزاری دوره های آمادگی کنکور کارشناسی ارشد و کنکور دکتری مهندسی صنایع و سیستم در کشور است، که رضایت مندی دانشجویان در سال های گذشته، و تعداد بالای رتبه های تک رقمی در هر سال نشانگر این موضوع است.

2- کادر اساتید دپارتمان در دوره های آمادگی ارشد و دروه های جنبی مهندسی صنایع، از قوی ترین اساتید فعال در زمینه مهندسی صنایع کشور هستند، که افتخارات فراوانی را در زمینه های آموزشی و پژوهشی کسب نموده اند. اطلاعات مربوط به گروه اساتید دپارتمان در ادامه ارائه شده است.

3- آزمون های آزمایشی موسسه پژوهش در رشته مهندسی صنایع و سیستم از بالاترین جامعه آماری همزمان با بالاترین کیفیت برخوردار است.

4- دپارتمان صنایع موسسه پژوهش، تنها مرکزی ست که به صورت متمرکز دوره های تخصصی مهندسی صنایع را برگزار می نماید، دپارتمان علاوه بر دوره های معمول در مراکز آموزشی، دوره های انحصاری تا به حال برگزار نشده ای را نیز اجرا می کند: الگوریتم های متاهیوریستیک، مبانی پژوهش علمی برای مهندسین صنایع، طراحی آزمایش ها، نرم افزار متلب برای مهندسی صنایع و ...

که این دورها در حال بسط و تکمیل هستند، و به زودی دوره های تخصصی در حوزه های تعمیرات و نگهداری، تحلیل سیستم ها، طرح ریزی واحدهای صنعتی، مدیریت تولید، مدیریت سیستم های اطلاعاتی و ... برگزار خواهند شد.

 

مدیران دپارتمان مهندسی صنایع:

 

مهندس محمد مهدی پوربصیر
مهندس حامد محقق

 

 

مشاور ارشد امور آموزش دپارتمان مهندسی صنایع:

 

دکتر مجید ایوزیان

 

مدیر امور داخلی دپارتمان صنایع:

 

مهندس هادی جهانشاهی

آدرس: ضلع جنوب غربی میدان ولیعصر؛ جنب سینما قدس، کوچه مینو؛ پلاک 132؛ موسسه آموزش عالی آزاد پژوهش

تلفن تماس : 88933620 - 86741
آآدرس ایمیل : info@pazhuhesh.org
نام :
تلفن :
ایمیل :
پیام :
© تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به موسسه آموزش عالی آزاد پژوهش می باشد .